CR08562J
MFR.Part #
CR08562J
JLCPCB Part #
C4258966
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS