CRGH1206F180K
MFR.Part #
CRGH1206F180K
JLCPCB Part #
C2109123
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS