CRGH1206F14R7
MFR.Part #
CRGH1206F14R7
JLCPCB Part #
C2115707
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS