CRGH1206F13K3
MFR.Part #
CRGH1206F13K3
JLCPCB Part #
C2107696
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS