CRGH1206F10K
MFR.Part #
CRGH1206F10K
JLCPCB Part #
C2108425
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS