CRGH0805J20K
MFR.Part #
CRGH0805J20K
JLCPCB Part #
C2099888
Description
-55℃~+155℃ 150V 20kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS