CRGH0805J180R
MFR.Part #
CRGH0805J180R
JLCPCB Part #
C4300603
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS