CRGH0805J12K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0805J12K
JLCPCB Part #
C2099994
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS