CRGH0805F7K68
MFR.Part #
CRGH0805F7K68
JLCPCB Part #
C2103124
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS