CRGH0805F604K
MFR.Part #
CRGH0805F604K
JLCPCB Part #
C4287923
Description
-55℃~+155℃ 333mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS