CRGH0805F560R
MFR.Part #
CRGH0805F560R
JLCPCB Part #
C4137385
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS