CRGH0805F422K
MFR.Part #
CRGH0805F422K
JLCPCB Part #
C2101037
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS