CRGH0805F3K01
MFR.Part #
CRGH0805F3K01
JLCPCB Part #
C3960483
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS