CRGH0805F332R
MFR.Part #
CRGH0805F332R
JLCPCB Part #
C4305887
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS