THS102K2J
MFR.Part #
THS102K2J
JLCPCB Part #
C1567561
Description
10W 2.2kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS