CRGH0805F2K8
MFR.Part #
CRGH0805F2K8
JLCPCB Part #
C2101311
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS