CRGH0805F28R
MFR.Part #
CRGH0805F28R
JLCPCB Part #
C4204817
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS