CRGH0805F24K3
MFR.Part #
CRGH0805F24K3
JLCPCB Part #
C2081185
Description
-55℃~+155℃ 150V 24.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS