CRGH0805F21K
MFR.Part #
CRGH0805F21K
JLCPCB Part #
C4272469
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS