RN73C2A66R5BTD
MFR.Part #
RN73C2A66R5BTD
JLCPCB Part #
C1715118
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS