CRGH0805F19R1
MFR.Part #
CRGH0805F19R1
JLCPCB Part #
C4262060
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS