RN73C1J22K6BTD
MFR.Part #
RN73C1J22K6BTD
JLCPCB Part #
C1714994
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS