CRGH0805F137R
MFR.Part #
CRGH0805F137R
JLCPCB Part #
C2101788
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS