RP73D2A5K23BTG
MFR.Part #
RP73D2A5K23BTG
JLCPCB Part #
C3954183
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS