CRGH0603J5K6
MFR.Part #
CRGH0603J5K6
JLCPCB Part #
C3915004
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS