CRGH0603J180R
MFR.Part #
CRGH0603J180R
JLCPCB Part #
C2096602
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS