CRGH0603J150K
MFR.Part #
CRGH0603J150K
JLCPCB Part #
C4552371
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS