CRGH0603F48R7
MFR.Part #
CRGH0603F48R7
JLCPCB Part #
C2098522
Description
-55℃~+155℃ 200mW 48.7Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS