CRGH0603F845R
MFR.Part #
CRGH0603F845R
JLCPCB Part #
C2098563
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS