RN73C2A402KBTDF
MFR.Part #
RN73C2A402KBTDF
JLCPCB Part #
C3932412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS