CRGH0603F75R
MFR.Part #
CRGH0603F75R
JLCPCB Part #
C2098596
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS