CRGH0603F71R5
MFR.Part #
CRGH0603F71R5
JLCPCB Part #
C2098542
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS