CRGH0603F57K6
MFR.Part #
CRGH0603F57K6
JLCPCB Part #
C2099307
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS