TNPU06036K04AZEN00
MFR.Part #
TNPU06036K04AZEN00
JLCPCB Part #
C4242455
Description
-55℃~+125℃ 100mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS