CRGH0603F51R1
MFR.Part #
CRGH0603F51R1
JLCPCB Part #
C2098518
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS