CRGH0603F41R2
MFR.Part #
CRGH0603F41R2
JLCPCB Part #
C2098532
Description
-55℃~+155℃ 200mW 41.2Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS