CRGH0603F412K
MFR.Part #
CRGH0603F412K
JLCPCB Part #
C2098902
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS