CRGH0603F3K09
MFR.Part #
CRGH0603F3K09
JLCPCB Part #
C2099417
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.09kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS