RA73F1J887RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J887RBTDF
JLCPCB Part #
C4230942
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS