CRGH0603F392K
MFR.Part #
CRGH0603F392K
JLCPCB Part #
C2098932
Description
-55℃~+155℃ 200mW 392kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS