CRGH0603F34R
MFR.Part #
CRGH0603F34R
JLCPCB Part #
C3930725
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS