CPF0603B13K3E1
MFR.Part #
CPF0603B13K3E1
JLCPCB Part #
C1697975
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS