CRGH0603F332R
MFR.Part #
CRGH0603F332R
JLCPCB Part #
C2098488
Description
-55℃~+155℃ 200mW 332Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS