CPF0402B9K31E1
MFR.Part #
CPF0402B9K31E1
JLCPCB Part #
C4336112
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS