CRGH0603F22K6
MFR.Part #
CRGH0603F22K6
JLCPCB Part #
C4321800
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS