CRGH0603F220R
MFR.Part #
CRGH0603F220R
JLCPCB Part #
C4118954
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS