RQ73C2A37R4BTD
MFR.Part #
RQ73C2A37R4BTD
JLCPCB Part #
C4108389
Description
-55℃~+155℃ 200mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS