CRGH0603F187R
MFR.Part #
CRGH0603F187R
JLCPCB Part #
C2098670
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS