CRGH0603F14K7
MFR.Part #
CRGH0603F14K7
JLCPCB Part #
C2098381
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS