CRGH0603F118R
MFR.Part #
CRGH0603F118R
JLCPCB Part #
C4149578
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS